نشرياتاطلاعیه هامعرفی ساختار و تشکیلات دستگاهارتباط با مادرباره مانظرسنجیپرسش و پاسخ
تازه های خبر
ديدار فرماندار شهرستان تيران و كرون با مديركل هواشناسي استان اصفهان

دكتر حججي فرماندار ، مهندس شكرزاده شهردار و خانم دولت يار شوراي شهر تيران و كرون با مهندس خورشيدي مديركل هواشناسي استان اصفهان ديدار نمودند.

 به گزارش روابط عمومي هواشناسي استان اصفهان در اين بازديد دكتر حججي فرماندار محترم تيران و كرون با اشاره به درخواست هاي شهروندان در خصوص راه اندازي اداره هواشناسي در شهرستان تيران و كرون خواستار همكاري و مساعدت اداره كل هواشناسي استان اصفهان براي تحقق اين مهم و راه اندازي ايستگاه در اين شهرستان شد و افزود : تيران و كرون در شاهراه ارتباطي غرب و شرق استان قرار دارد و يك شهرستان صنعتي و كشاورزي است و نياز به اطلاعات هواشناسي دارد.

مهندس خورشيدي مديركل محترم هواشناسي استان اصفهان در اين ديدار با بيان اينكه يكي از شرايط احداث ايستگاه در يك محل داشتن استاندارد هاي فني و كارشناسي و نياز سنجي سازماني است افزود : در آينده اي نزديك با حضور كارشناسان هواشناسي از منطقه تيران و كرون بازديد ميداني صورت خواهد گرفت و نتايج آن به فرمانداري اعلام خواهد شد.

وي در ادامه گفت : در صورت تاييد كارشناسان و اعلام نظر نهايي ، راه اندازي يك ايستگاه هواشناسي كمك هاي همه جانبه مسئولين شهرستاني در تخصيص اعتبارات و آماده سازي زيرساختهاي لازم را مي طلبد.

 
 
 
 
 
 
1397/09/11
ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal